İntegral Yapı

05.06.2021
117
A+
A-
İntegral Yapı

Özsüt ve Öznil Lojistik’in kurucularının ortak olarak kurduğu inşaat ve gayrimenkul şirketi İntegral Yapı sektörde iddialı çalışmalar ile adından söz ettirmektedir.

İntegral Yapı Hakkında

İntegral Yapı A.Ş. olarak kurulan şirket, İbrahim Urlulu ve Özkan Yılmaz tarafından ortak olarak ortaya çıkardıkları bir çalışmadır. İnşaat ve gayrimenkul alanlarında projeler meydana getiren İntegral sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Türkiye’nin önde gelen gıda ve lojistik firması Özsüt’ün kurucusu İbrahim Urlulu ile sektörün öncülerinden olan lojistik firması Öznil Lojistik’in kurucusu Özkan Yılmaz‘ın ortak olarak kurduğu bir şirket. İntegral Yapı iddialı çalışmalar ortayan koyan, azimli ve vizyonlu şirketlerin ortaklığında başarılı olacağının garantisini vermektedir.

Büyük ve konsept içeren projeler ortaya koymak ve gayrimenkul sektörünü geliştirmek hedefiyle oluşturulan şirketin ilk ve büyük adımı Zone Gaziemir projesidir. Ofis, showroom, imalathane ve depo gibi birimlerden oluşan kocaman bir ticaret merkezi olan projede yenilikler ile dikkat çekmişlerdir. İntegral, şeffaf ve dürüst çalışma anlayışına sahip, çevreci ve insana değer veren yaklaşımı ile projelerinde kalitesini göstermektedir.

Yenilikçi ve modern vizyonuyla teknolojik yatırımlar yapan şirket, geleceğe ve çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya oluşturmak ve bırakmak amacıyla çalışmalarını devam ettirmektedir. Faaliyetlerinde müşteri odaklı, çevreci ve doğaya uygun davranan İntegral, modern ve yenilikçi felsefesiyle değerli projeler oluşturmaktadır.

Profesyonel bir ekip ile çalışan şirket, modern mimari anlayış, çözüm odaklı yönetim ve şeffaf çalışma felsefesiyle kurumsal bir firma olmanın gerekliliklerini yerine getirmektedir. Kaliteli ve söz getiren projeler ile sıkça adını duyacağımız şirket idealist yaklaşımı ile bizleri karşılamakta.

İntegral Yapı Projeleri

Zone İntegral Yapı

İntegral Yapı İletişim Bilgileri

Website : http://integralyapi.com/
Telefon : 0232 231 51 51

Adres : Fatih Mah. Ege Cad. no:5 Sarnıç-Gaziemir/İzmir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.